Загальна інформація про клініку

          ТОВ “ОДОНТОМЕД” – провідна стоматологічна клініка заснована в 2005 році. Головною метою клініки стало освоєння сучасних медичних технологій, підбір високопрофесійних фахівців, і відповідно оперативне надання високоякісної допомоги пацієнтам за допомогою сучасних методик.  В наслідок цього клініка Одонтомед за короткий час змогла стати одним з найбільших стоматологічних центрів в Деснянському районі, заключити договори на навчання інтернів, розширити перелік послуг, відкрити додаткові медичні напрямки такі як гінекологія, урологія, лікувальні масажі.     

           На сьогоднішній день, не дивлячись на всі складнощі, клініка продовжує розвиватися, працювати над підвищенням якості стоматологічних та інших медичних послуг, забезпечує роботою досвідчених лікарів, а також створює можливість для навчання та самореалізації інтернів.  

Післядипломна освіта

В закладі планується проводити навчання за наступними напрямками: 1. Медсестринство (223): сестра медична/брат медичний в стоматології, гігієніст зубний, помічник лікаря-стоматолога. 2. Стоматологія (221): терапевтична стоматологія, ортодонтія, хірургічна стоматологія. Мови навчання – українська, англійська ТОВ «Одонтомед» започатковує провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти загальним обсягом 30 осіб на строк навчання. Станом на 15.06.2024 року заклад проходить ліцензування в МОН

Керівник стоматологічної клініки ТОВ «Одонтомед»  

          Керівник стоматологічної клініки ТОВ «Одонтомед» Лобаненко Віталій Григорович практикуючий лікар – стоматолог вищої категорії та лікар – стоматолог – хірург, що має багаторічний стаж лікаря практика та керівника стоматологічної клініки.    

        Дякуючи здібностям Віталія Григоровича в клініці вдалося зібрати та організувати чудовий колектив професіоналів і налагодити ефективну та сучасну допомогу пацієнтам. Саме під керівництвом Віталія Григоровича багато інтернів та молодих лікарів стоматологічної клініки ТОВ «Одонтомед»  змогли набути практичний досвід і стати справжніми професіоналами своєї справи.

Наші викладачі:

Лобаненко Віталій Григорович – Головний лікар2000 – закінчив Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця

 • 2002 – отримав спеціалізацію із стоматології в Українській медичній стоматологічній академії
 • 2014 – отримав спеціалізацію лікаря-стоматолога-хірурга в Українській військово-медичній академії
 • 2015 – присвоєно вищу категорію з стоматології в Українській військово-медичній академії


Бельченко Василь Вікторович
 – Лікар-стоматолог-ортопед

 • 2012 – закінчив Київський медичний університет УАНМ
 • 2014 – отримав спеціалізацію із стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
 • 2016 – отримав спеціалізацію лікаря-стоматолога-ортопеда в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика


Орловська Альона Сергіївна
 – Лікар-стоматолог-ендодонт

 • 2013 – закінчила Київський медичний університет УАНМ
 • 2015 – отримала спеціалізацію із стоматології в Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика

  Умови доступності закладу освіти для навчання осіб  
  з особливими освітніми потребами 

  Наш заклад має все необхідне для забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім членам суспільства, зокрема людям з особливими освітніми потребами.

Відомості про гуртожиток    

 Освітня діяльність закладу не передбачає потреби у гуртожитку. Теоретичне навчання відбувається дистанційно за допомогою інформаційних систем. Для проходження   практичних занять є можливість розміщення курсантів у палатах медичного закладу (за потреби).

Сертифікати про акредитацію          

ТОВ «Одонтомед» подав до МОН України ліцензійну справу щодо започаткування та провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти. Інформація про ліцензію     буде  оприлюднена на сайті після розгляду ліцензійної справі на ліцензійній комісії.